97/07/27 جمعه 19:45

سوالات متداول تبلیغات کلیکی

تبلیغات کلیکی چیست؟
سیستم تبلیغات کلیکی یکی از روش های متداول تبلیغات در اینترنت است که از دو سو کاربران را به خود جذب می کند ، یک دسته نمایش دهندگان تبلیغات که سایت ها و وبلاگ ها هستند و در ازای نمایش تبلیغات و کلیک هایی که بر روی هر بنر انجام می شود طبق قوانین سایت مبلغی را از سیستم دریافت می کنند. دسته دوم نیز آگهی دهندگان خواهند بود که با نمایش تبلیغات خود با هزینه های بسیار کم در این سیستم به کسب و کار خود رونق می بخشند.


برای کسب درآمد از طریق شبکه تبلیغ کام به کام چه کاری باید انجام داد؟
جهت کسب درآمد ابتدا باید در سایت عضو شوید. پس از ورود به بخش کاربری در قسمت درآمد و سپس کدهای افزایش درآمد قسمت تبلیغات کلیکی کد نمایش تبلیغات مورد نظر خود رو دریافت کرده و در قالب سایت خودتون در محل مناسب درج کنید.


چه نوع آگهی هایی در شبکه تبلیغ کام به کام نمایش داده می شوند؟
در شبکه تبلیغ کام به کام ، آگهی ها در دسته بندی ها و موضوعات گوناگونی هستند و کلیه آگهی ها قبل از افزوده شدن به شبکه تبلیغات از نظر محتوایی بررسی و پس از تایید مدیران شبکه قابل نمایش خواهند بود.

من چندین وب سایت دارم که می خواهم در آنها کد تبلیغات را درج کنم. آیا برای هر سایت خودم باید کد نمایش جداگانه بگیرم؟
خیر هر سایت یا وبلاگی را که می خواهید از آن درآمد کسب کنید کد مورد نظر را در آن قرار داده و کسب درآمد نمایید و سیستم براساس آی پی ورودی محاسبه رو انجام خواهد داد.


آیا همه کلیک هایی که بر روی بنرها انجام می شود پذیرفته می شوند؟
در سیستم تبلیغات کلیکی جهت جلوگیری از برخی سوء استفاده های احتمالی محدودیت هایی در نظر گرفته شده است ، برخی از این موارد عبارتند از : زمانی که یک نفر بر روی یک بنر، دو یا چند بار کلیک کند تنها اولین کلیک آن فرد در هر روز (24 ساعت) در سیستم به عنوان کلیک قابل پرداخت محاسبه می گردد و بقیه کلیک ها تکراری بوده و قابل پرداخت نیستند. همچنین روش هایی جهت جلوگیری از تقلب نیز بصورت پیشرفته در سیستم پیش بینی شده است.


درآمد هر کلیک برای سایت و وبلاگ های نمایش دهنده تبلیغات چقدر است؟
در حال حاضر درآمد حاصل از انجام هر کلیک صحیح بصورت پایه برای سایت ها 40 تومان در نظر گرفته شده است.


موجودی من 7,500 تومان می باشد. از چه زمانی می تونم درخواست واریز به حساب بانکی خودم رو بدم؟
در حال حاضر سقف برداشت 10,000 تومان هست یعنی تا زمانیکه موجودی حساب شما به 10,000 تومان نرسیده باشه نمی تونید درخواست واریز بدید. پس از اینکه موجودی شما به حدنصاب رسید می تونید از طریق بخش درخواست وجه درخواست واریز خودتون رو برای ما ارسال کنید تا هزینه موردنظر به حساب بانکی شما منتقل بشه.


برای درج آگهی در شبکه تبلیغ کام به کام چه کاری باید انجام داد؟
جهت درج آگهی ابتدا باید در سایت عضو شوید. پس از ورود به بخش کاربری در قسمت تبلیغات کلیکی و ارسال تبلیغات کلیکی باید مشخصات آگهی خودتون رو شامل مقدار مبلغ مورد تقاضا ، نام و فایل های آگهی ارسال کنید . پس از تایید آگهی شما توسط مدیریت ، با توجه به تعداد کلیک درخواستی هزینه موردنظر رو از طریق شارژ آگهی انجام دهید. سپس آگهی شما بصورت خودکار فعال شده و می تونید آگهی خودتون رو از بخش تنظیمات هر آگهی مدیریت کنید.


چطور می توانم از درآمد حاصل از سایت های خودم برای نمایش آگهی استفاده کنم؟
در این شرایط با ارسال تیکت درآمد شما بصورت اعتبار به حساب کاربری شما افزوده خواهد شد و از این طریق خدمات سایت ایران آگهی استفاده نمایید مزیت این روش این است که مقدار درآمد شما هر مقداری که باشد قابلیت تبدیل به اعتبار را خواهد داشت.

0 دیدگاه


پس از باز شدن پنجره جدید و درج کد امنیتی ایملتان را چک کنید و روی لینک ایمیل فعالسازی کلیک فرمایید.